Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    Akkor a korábbi ígéretemnek megfelelően végeztem pár benchmark tesztet és futottam egy rövidke kört a CP 2077-ben (itt a gép által beállított grafikai beállításokon hagytam, alant majd láthatóak lesznek. A mérések hűtőpad nélkül egy mezei Razer Laptop stand-en történtek. Lehet majd aláteszem a DeepCool Multicore X6-ot és megnézem úgy is, hogy milyen hőmérsékleteket produkál a laptop.

    CB 23 multi core teszt:

    amint látható az elején elengedi pár másodpercig 100 fokig valamint ~4690 MHz-ig a CPU-t, majd jön az ebből következő thermal trotty onnantól átlag 78 fokkal és átlag 2584 Mhz-el hozza a 12917 pontos eredményt.

    CB 23 single core teszt:

    itt már kissé máshogy alakulnak a számok. A 100 fokos thermal trotty itt is eljön pár másodperc után, igaz itt kicsit feljebb engedi a CPU órajelét egészen ~4790 Mhz-ig. Utána jön a leszabályzás, ami átlag 85 fokot és 3524 MHz-es órajelet jelent. Ilyen formán 1780 pontot tud felmutatni az i7-12800H.

    Unigine Superposition teszt:

    1080P extrem beállítások mellett lett lefuttatva. A GPU maximum 74,5 fokra melegedett fel 107,9 wattos fogyasztás mellett, míg a teszt végére átlag 62,3 fokot és 66,7 wattos értékeket mért a HWinfo.

    CP 2077 ingame teszt:

    sok szót nem pazarolnék erre, beszéljenek helyettem a képek. Említésnek csak annyi, hogy valószínűleg lejjebb fogom venni a grafikát, mert nem szimpatikus, hogy a CPU hőfok folyamatosan 78 és 92 fok között ingadozik.

    Belváros:

    Badlands külterület:

    Játék által meghatározott grafikai beállítások:


    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák