Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz k-adi #74216 üzenetére

    Igen, Rádiumról van, kell a magyar bill. Azt mondjuk nem nagyon értem, hogy miért nem árulja senki más ezt a gépet, ha már egyszer létezik... Így semmi referenciám nincs az árakat illetően, kb. úgy lopja ki rádium a szemem ahogy akarja... De hát ez van, az asztali gépeimet most adtam/adom el itt aprón, már szét vannak szedve, kell a noti...

    Jobban örültem volna annak is, ha van 11800H-s verzió, mert a nagyobb single core teljesítmény ill. a nagyobb gaming teljesítmény jól jött volna, de kb. örülhetek hogy egyáltalán ilyet lehet kapni, válogatni esélyem se volt... A 3080-as verziók egyébként már kegyetlen drágák, bár ez is amit én vettem...

    Nem ódzkodok amúgy az 5800H-tól, desktopon is 5800X-em volt, csak ha már van azonos áron jobb, akkor akár az is jöhetett volna... Nem nagyon értem hogy MSI GF66-ból miért van annyi mint a szemét ezzel a 11800H / 3070 kombóval, kb. legideálisabb felső-középkategóriás összeállítás lenne, csak maga az az MSI gép egy hulladék... sz*r billentyűzet, sz*r hűtés, középszerű kijelző, kicsi akksi... Inkább adták volna a Lenovo-nak azokat a chipeket, hogy normális gépeket építsenek belőlük...

    Igen, 750k volt, a legolcsóbb 3070-es Legion 7. A többi verzió csak memóriában meg SSD-ben tér el (vagy 3080-as egy millióért), de a gyári memóriáktól úgy is szabadulni fogok, az SSD-ből meg elég nekem az 1TB-os... Asztali gépből úgyis maradt 1TB-os még, majd mellé rakom a másik slotba és kész, annyi hellyel bőven el leszek.

    Elsősorban a normális kiosztású billentyűzet (shame on you Asus!), a bőven átlag felettinek ígérkező kijelző, és a várhatóan jó hűtés vezetett ehhez a döntéshez.... meg az hogy a Legionokban van MUX switch... Meg hogy a jó hűtés miatt a TDP-k is magasabbra vannak véve... meg hogy elvileg jó az anyaghasználat és összeszerelés minősége... szóval sok minden mellette szólt... :))

    Elég gáz amúgy, hogy háromnegyed millió forintért alig-alig lehet értelmes notit kapni, kb. vadászni kell meg szüzeket áldozni, hogy legalább az igényeid javát teljesítse akár egy is...

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák