Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok256

    veterán

    válasz echterion #59471 üzenetére

    Legutóbb mikor még ezzel foglalkoztam 1-2 hónapja és ment nagyba a scriptelés hogy 0,1 sec alatt lekattintsa az automata botod ami figyelt vagy 100 áruházat akkor még ilyen árakért ment .. most már nem követem a piacot de már akkor is ment a sírás hogy 3080 fél millió meg 1 millió mikor aki keresett talált. Erre midnig azt szoktam mondani ki kell ásni magadnak az aranyat.. Ez is egy válallkozás ha mindeki hozzá jutna könnyen akkor nem tudnál előnyre szert tenni és akkor nem is kaszálnál vele akkorát amekkorát...

    Tesla kocsi nem sírásból lesz :D Mondom ezt én magam csóróként mert sajnos nekem sincs még elegendő tőkém az álmaim megvalósításához de legalább már tudom hogy merre kell elindulni.

    #59476Darth_Revan
    Általános felhasználású hitelt veszel fel már az is bővenjó az kb 25% os kamat krül járhat tippre. Egy kártya 1 év alatt 100% hasznot hoz szóval ingyen pénz ez a része is.. nagyon egyszerűsítve felveszel 1 misit visszafizetsz 1,3 at és a krátya ugye 1 év alatt kitermel 2 misit kaboom. van 700k profitod...

    Én mikor felvettem szabad felhasználáső hitelt kb 2 perc volt és 3 kattintás otp nél (teljesen online jó 2 éve) és már jött is a pénz. PEdig az is 1 misi körüli történet volt...

    #59475Ryan1318
    Ha van rá lehetőséged hogy a pénzed dolgozzon helyetted akkor inkább az dolgozzon mint te ezt meg kéne érteni máskülönben nem leszel sose jó befeketető vagy vállalkozó csak beosztott.

    [ Szerkesztve ]

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Új hozzászólás Aktív témák