Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz RM007 #21532 üzenetére

    Barátok közt S09E03

    Megosztom veletek mi történt eddig.

    Találtam valakit a Techinferno oldalán egy Klem nevű bios modder-t. Na ő segítőkész volt ellentétben azzal a két személlyel szemben, kiket korábban ostromoltam az msi-nél aszem. :U Kevin Costner és Svet Kovich nem vett komolyan. Az is igaz rossz helyen keresgéltem, mint utólag kiderült ezek színészek, de akkor is nekem ne pislogjanak. :U

    Szóval miután elmondtam a problémám javasolt egy másik bios-t. Felraktam, majd mivel nem vettem észre változást csináltunk egy bios diagnosztikát, lementés, elküldés és a részéről átdolgozás, visszapostázás, telepítés. A helyzet maradt a régi az adott 2 tesztprogrammal kapcsolatban, de ekkor észrevettem egy nagy hiányosságot a részemről. Figyelmetlen voltam.....a 3DMark11 tesztet lefuttattam extrém beállítás mellett is, és ott meglepetésemre a combined teszt alatt sem volt fennakadás, belassulás, fényhalványulás, fogyasztásmérő halál stb....egyenletes fps értékekkel végigtolta.

    Így hagytam a témát lezárni, főleg mert a mérőcském 191W teljesítményt is nyaldosott. Akkor viszont ezt a témát nem feszegetem és kínozok tovább valakit. Megköszöntem a munkát és némi tiszteletdíj mellett elköszöntem segítőmtől. Ekkor ért a nagy meglepetés. A bios menüben észrevettem egy kis változást. :D Az eddigi szegényes beállítások megváltoztak és kibővült egy adminisztrátori menüponttal. :Y




    stb......majd 1 percig pörgethetem a dolgot. Alig van olyan amiről tudom micsoda. :)
    Kaptam egy feltört bios-t?

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák