Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz Peterhappy #65235 üzenetére

    Amugy ahogy O most epitkezik az nem igazan a max coopernek kedvez :N az combos alapepites...azt kulon kellene elezni 200m es 400m kevesebb darabszam gyorsabb sebesseg(42-45/90-95) + masik elezes 2-3x 1000m (teljes pihenovel) ilyen 3:45-3:55-re.
    Valamint nehany rahangolo felmerocskevel 2km felmero.... 1km+2km+1km letra @4:00 stb.

    Vagy sebesseg van,es alig (vagy ki sem) tudja tartani a tavot,vagy allokepesseg akad boven,de akkor meg nem tudja felvinni a sebesseget :K
    PB-nel adott tavon bizonyos egyensulyba kerul a ketto,persze amit a PB tav ker...FM-nel mas,mint cooper-nal.

    [ Szerkesztve ]

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

  • LanyUs

    senior tag

    válasz Peterhappy #65235 üzenetére

    Ne is mond! :) Ez nekem is eszembe jutott meg futás közben. El akartalak Titeket csipenteni itt a fórumon, de őszre maradt :R Ezek a 3 km 04:00 idők elérhetőek, de ma nem tudtam rá pörögni. Amúgy azt vettem észre ( nem kifogás, de reggel ébredés után baromi nehéz nyélre húzni a testet - főleg ezt a mázsásat :D ).

    Márciusban kevesebb minőségi edzéssel lassabb voltam 100-200-400-on de valahogy mégis gyorsabb kicsit 3-4-5 km en. Viszont utána total hulla érzettel. Lépni sem tudtam. Most lehet elmaradok néhány seccel ahhoz képest, vízszont stabilabban le tudom hozni és erzetre kényelmesebb az egész. Valahogy így tudom leírni. Ez lehet versenyen adrenalinnal elő is jön majd. Idővel megtérül.

    Még amit Tom írt az edzések által egyensúlyba hozás is érdekes. Az előző hsz ben ott a titok mivel lehet élezni az őszi Cooper tesztre! Hajrá! Javulást várok Mindenkitől :R

    Én maradok a most megszokott darálónál. Laza-bringa-15db 400/400 és a másik minőség 1km fm / 1km FM+30 másik 6 km 2km/2km/2km fokozó 4:50-04:30

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák