Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz parandroid #40063 üzenetére

    Nekem is látványosan megnőtt a vádlim. Kicsit zavar, hogy olyan rohadt nagy, de már megszoktam, inkább a futás, mint egy kisebb vádli. Fogalmam sincs, hogy mi miatt lett ilyen pont az utóbbi 2-3 évben, amikor előtte jóval többet futottam. Akkor kezdett el látványosan megnőni, amikor mezítlábaztam egy ideig.

    Én inkább seggre hízok először, utána meg hasra. Egy pocakot én is összeszedtem, de már lassan kezdem látni az izmot alatta így, hogy fogytam. Ez így 170/72-vel van. Testzsírt talán érdemesebb nézni, arra nekem 21.5%-ot írt két elektródással, ami 15.5kg-ot jelent, de az csak a láb alapján mér. Idővel veszek egy 4 elektródásat, az pontosabb. Az RFM-el magasságból és derékbőségből számolt érték is ugyanígy 21.5%, szóval valami igazság lehet benne.

    A cél 17% zsír lenne olyan 43% izommal valahol 68-70kg környékén, az alá zsír %-ban nem nagyon akarok menni, meg valószínűleg már túl sok erőfeszítés is lenne fenntartani. Az olyan 4-5 kg zsír leadását jelenti még, plusz 1-2 kg izom felvételét. Még bőven van min formálni, de felső testre én is régóta nem edzek, úgyhogy arra talán tudok még idővel felszedni 1-2kg izmot minimális edzés munkával.

    Egyébként a testzsírt nem fogod tudni leadni erőedzéssel, hiába kezdesz elkezdeni edzeni felső testre. Az inkább csak izmot növel, nem visz el annyi kalóriát, mert nem tudod hosszan kitartani. Persze azért minden extra edzés számít valamennyit, illetve ha megnőnek az izmaid, akkor jobban fognak látszani a zsír alatt is, ami nem utolsó szempont. Gondolom a futást meg más hosszabb edzést már nem tudsz betenni, úgyhogy szerintem ezen kívül már csak a kaja marad, hogy annál vegyél vissza zsírból és esetleg szénhidrátból. Más ötletem nem nagyon van.

    Buliban hasznos! =]

  • concret_hp

    addikt

    válasz parandroid #40063 üzenetére

    hát én most 181-182 / 81-82 vagyok (ez most a mérleg szerint 16-17% testzsír, 3 éve voltam 77-78, 13% körülivel), a nadrág vételről annyit, hogy ami derékban jó lenne az nagyon max a combom feléig jön fel, de van ami a vádlimon elakad :DDD, ami a combomra jó, az derékban ilyen 3-4 számmal nagyobb, amikor kicsit több plusz van rajtam, akkor csak 2vel :C

    [ Szerkesztve ]

    vagy fullba vagy sehogy :D

Új hozzászólás Aktív témák