Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz bandus #35179 üzenetére

    na ez durva,sokan Erick Kiptaniu-tol vartak,de lesz itt meg 1-2 harc,plane,ha Kipchoge-t is befizetik egy rekordkiserletre (mondjuk pl. Dubai-ban nem arpoert :D )

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

  • parandroid

    nagyúr

    válasz bandus #35179 üzenetére

    Frankfurt ma 2:06:37-tel esett el, de kutya hideg volt (7 fok körül), és dermesztő szél kavargott, főleg a toronyházak között, a belvárosi részen. No meg nagy nevek sem igazán voltak, tegye fel a kezét, aki hallotta már az idei győztes, az etióp Kelkule Fezahegn nevét. :F A legjobb német címet címvédéssel Arne Gabius hozta be 2:11:45-tel, nem rossz ez sem, így 50 körül. Nőknél idén ‘csak’ 2:20:36 lett az eleje, szintén etióp hölgy, Meskerem Assefa, német nőknél ugyancsak címet védett Katharina Heinig (ő viszont második generációs országos bajnok, már az édesanyja is az volt) 2:29:55-tel.

    Hogy más dinenziókba evezzünk, párommal betoltuk 4:29:59-re a hivatalos időt (kicsit necces lett), ezzel közel 15 percet hoztunk a tavalyi idején. Már amikor féltávon félmaraton PB-je volt, akkor láttam, hogy jó lesz ez, de hogy ennyire, az még így is meglepett. Tök büszke vagyok rá. Hát még, ha a költözés miatt nem basszuk el az egész felkészülést egy majd’ egy hónapos szünettel, hogy utána már csak egy hónapunk maradjon a maratonig...

    Következő verseny Mainz, május 6, ha jól megy a felkészülés, a 6:00-s pace a cél neki!

    Ps.: Idén nincs videó, úgy el volt gémberedve a kezem, hogy nem bírtam tartani a telefont.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák