Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aristeus

    tag

    válasz szki #2436 üzenetére

    szki: Jó kis 10K (megvan a cél, hogy mit kell lehagyni ;] ), sok sikert a versenyhez! Ja, és köszi az excelt! :R
    Nyugdíjas: Nagyon szép tempó! Gratulálok!

    Én arról tudok nektek beszámolni, hogy egyre jobban élvezem a futást, és sikeresen befejeztem az "Első 10 kilométerem" edzéstervet! :) (PB-vel :D )
    Hétvégén lesz, hogy már 5 hónapja futok, (Az Endo mellett vezetem excelben is a futásaimat. Vagyis míg nem volt Endo, addig csak ott vezettem, megszoktam már.) szóval tegnap visszanéztem a régi futásokat: főleg a márciusi távokat/tempókat, egyszerűen el sem hiszem, hogy most itt tartok.
    Megnéztem a "felmérő" Cooper tesztemet is, (február végéről) majd kinevettem magamat, hogy ilyen nincs. Szóval most a hetet egy szombati Cooper tesztel fogom zárni. Cél a február végi "felmérő" Cooper porba-alázása... :DDD

    Konkrétan: 2012. Feb. 23. Cooper felmérés: 12min - 1650m. (Ez nálam simán elnyerte az életem legrosszabb Coopere címet!)
    Azt hiszem ezt űberelni nem lesz nehéz.
    Nektek legjobb/legrosszabb/legemlékezetesebb Cooper?

    Aztán jövő héttől egy újabb 6 hetes tervnek, egy 10K-s gyorsítónak fogok nekilátni. (repülőkkel, iramjátékokkal, dombedzéssel.)
    Mindenkinek jó készülést az őszi futószezonra, hajrá, gyűjtsük a kilométereket! :)

    [ Szerkesztve ]

    Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

Új hozzászólás Aktív témák