Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • AI-t kap a Toughbook is

    ph A Panasonic híres strapanotebook-szériája a Meteor Lake processzoroknak köszönhetően szolgált rá a megnevezésre.

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz LanyUs #48905 üzenetére

    Nem tudom milyen réteg kellene, hogy ez ne legyen.

    Én most úgy mentem, hogy alulra sima nyári zokni, cipő, alsó, aláöltözet, cica nadrág, felülre rövid ujjú póló és egy vékony pulóver, kesztyű, csősál, sapka. Mind technikai, vízáteresztős micsoda. Így most jó volt, aláöltözet nélkül fázni szokott a combom, térdem. Az arcomra még jó lenne valami símaszk, mert újabban lefagy az orrom, de az eddigiek alapján nem fogok találni abból semmit jót, mert általában lecsapódik rájuk a kilélegzett pára, és bevizesednek, rosszabb esetben még meg is fagy rajtuk a víz. Zokniból is lehetne egy kicsit vastagabb, de egyelőre még nem találtam igazán jót, meg a csősál is egy kicsit túl alap, abból is majd beújítok.

    "Amúgy amíg mozogsz addig nem lehet megfazni(hiába vizes a hát)... vagy?"

    Hát ha rádfagy, mert megállsz, az már inkább tüdőgyulladás lesz. A sima megfázás nekem akkor szokott lenni, ha nem veszek csősálat.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák