Új hozzászólás Aktív témák

• parandroid

nagyúr

válasz emvy #37354 üzenetére

Konkrétan coopernél (persze kor függő, de 35 azért még nem egy aggastyán) a 2800 a belépő sportoló szint. Na jó, megnéztem, 30 fölött 2700m, na de akkor is. Ez utóbbi talán még nekem is összejönne, pedig igen messze vagyok bármi értékelhetőtől, szóval aki fedettpályás versenyre megy, az legyen már legalább 1-1,5 perccel gyorsabb nálam. Most a frankfurt félmaratonon 1:08-at ment amúgy a győztes, egy helyi kis klub fekete futója, ez kb az a tempó, amiel Pelsőczy 3k-t nyert. És a csávó is M30-as volt, ha jól rémlik... Szóval ha ez tényleg országos verseny volt, az azért elég sötét képet fest a magyar atlétikáról.