Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vegha

    senior tag

    válasz Dr.Zoo #8 üzenetére

    Sracok, baj van !
    A nyarra funyirotrakeszt szeretnek venni, eddig azt neztem hogy adott aron a leheto legmodernebb, legujabb gepet kapjam hidroval, nagy motorral stb. de most hogy lattam Dr.Zoo videojaban ezt a regi Torot, azonnal szerelembe estem. Leginkabb a hangjaba ! Csodalatos !
    Ez 1 vagy 2 hengeres ? Es mennyi idos kb. ? Egyaltalan benzines vagy dizel ?
    Kulfoldon vagyok es igy telviz idejen itt eleg nagy a valasztek a hasznaltpiacon. Persze nem jatszos/projekt gepre lesz szuksegem; Magyarorszagon kb. 3000-3500 nm-es teruletet kell majd nyirnom, amibol kb. 2000 osszefuggo feherhere, a tobbi pedig keskenysorkozu kordonos szolo. Mindezt figyelembe veve az elso es legfontosabb cel, hogy a leheto leggyorsabban le tudjam nyirni. (Eddig bozotvagoval kaszaltam a szolot, de elegem lett abbol hogy a feherhere nyirasahoz hetekig kell imadkozni a helyi traktorosoknak hogy lenyirjak - inkabb megcsinalom magam, kerul amibe kerul. Tudom, sokba fog kerulni.)
    Nezegetem azokat a Stigakat, Husqvarnakat amelyeknek elol van a vagoasztaluk, ezek konnyebben fordulnak egy hagyomanyos 'kozepes' funyirotraktornal ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák