Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NEXUS-6

    tag

    válasz borix #86296 üzenetére

    Jaaa, leesett. Én meg azt látom, hogy marhára nem arra válaszolsz, azzal vitatkozol, amit kijelentek, hanem megpróbálsz elvinni egy formátum vitába.
    Kösz nem!
    Először is lexarom a formátumokat, túl vagyok már 1-2 beígért és elmaradt csodán, rogyásig letöltött xarul rippelt FLAC-on, azt hallgatom, amit az aktuális rendszerem tud és azon jól hangzik. Az meg hogy adott fájl tényleg jól, autentikusan szól-e, abban kb 10. a rangsorban, hogy épp milyen formátumban van. Az hogy mi az adott formátum elméleti maximális jellemzője szigorúan számokban kifejezve, szorri, de hidegen hagy. Tudod: a HiFI-t ne olvasd, hallgasd! ;)
    Az MQA mint formátum is meglehetősen hidegen hagy, mint azt már jeleztem. Ha most a Tidalról ki kéne választani 10 jól szóló zenét, abból 7 lenne a hifi kategória és talán 3 master-MQA.
    Leírtam, hogy mi a tapasztalatom, és ennyi erőfeszítést tettem, hogy megpróbáljam magyarázni, de láthatólag egyrészt tudod, másrészt lexarod. Szal én kiszálltam, keress más játszó pajtást, A többi agyalgást rád hagynám. ;)

Új hozzászólás Aktív témák