Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz .DLL #33686 üzenetére

    Up?

    (Közben a mod megtörtént, mostmár legalább a gyártói ajánlásokat teljesíti a táp lábak hidegítése, mert volt ami egy az egyben lemaradt, volt amit csak nagyobbra kellett cserélni.

    Ezen kívül öntapadós árnyékoló fóliával borítottam be az analóg szekciót amennyire tudtam, illetve egy "falat" is képeztem belőle, az egészet pedig az analóg földre kötöttem.
    Valamint a digitális tokok kaptak 1-1 öntapadós damping szivacsot (fiók-stopper), hogy a varázslás is meglegyen, állítólag ez stabilabb órajelet biztosít.

    A hangról bővebben nem írnék semmit, nyilván az erősebb figyelem, és az elvárások miatt észleli az agyam részletesebbnek a hangot, főleg a hátteret érzem tisztábbnak.
    De ki tudja... :U

    (P.H.)

  • bkercso

    nagyúr

    válasz .DLL #33686 üzenetére

    A TPA6120 tiszta hangú, de olyan "kötelezően szól". Főleg diszkrétekkel összehasonlítva jón ki a diffi. Azt nem tudom, hogy terhelés nélkül milyen, vagyis ha nem fejest kötsz rá, de gyanítom, hogy ugyan olyan (?).

    Az a két sziget egyetlen ponton legyen összekötve, akkor jó, nem kell közéjük semmi elvileg.

    Szerk.:
    Látom, hogy a Dragonban az IV-konverter MC33079-ről LME49740-re változott. Esetleg ide lehetne tenni AD797-et, az adatlapján lévő IV-konverter kapcsolással, ha mindenképp "öcsipanelezni" szeretnél. :)

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák