Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • celf

    őstag

    válasz p_adam #131 üzenetére

    hm, vajon miert adhatta el. neked tetszik a hangja?
    nekem is 8gb sansa clip van, es nem vagyok tole elajulva nagyon.

    hat nem kell hinni senkinek sem feltel nelkul :)
    En pl. nem fogok Beresfordot venni, mert tudom, hogy nem eleg jo, es nekem mar kezd egy kicsit elegelem lenni az ilyen "nem volt tul draga, de nem is olyan jo" megoldasokbol. Nem arrol van szo, h mindenkepp dragat kell venni, de sajnos a minoseg egyutt jar az arral erre fele.

    Viszont egy 25-30 ezer forintos büdzsével rendelkezo egyennek, aki nem akar majd tobbet kolteni es tudja hogy nem is fog soha, lehet hogy jo megoldas. De elkepzelheto, hogy tenyleg minden igaz-vagy igaztalan dicseret ellenere a Beresdord egy selejt szar.
    De azert ezt nehezen hinnem.
    Egy biztos: annak aki Digital In-t, Fuleserositot, Line-, es Preamp-outot akar, annak jobb lesz mint egy EMU-0202, ebben meglehetosen biztos vagyok.
    Mert mar leirtam, az EMUban van Hi-Z input, microphone preamp, direct monitoring, es egy haszanlahtatlan fuleserosito. Alapvetoen az EMU annak jo aki ANALOG to DIGITAL-t akar, tehat felvenni, ergo zeneszeknek.
    Megegyszer mondom, az EMU szepen szol, de 80%-ban olyan tulajdonsagai vannak amiket soha nem fog hasznalni az emberunk, hacsak nem felcsap amator cimballomosnak.

    Ha midenkepp EMUt akarsz venni CSeZe akkor hasznaltan a legalapabb PCI-os EMU-t, es akkor van egy szepen szolo Analog Out-od. keszpassz.

    de akkor mar egy jobb minosegu PCI hangkari is megteszi. erre, mondtak, hogy igazabol nincs nagy kulonbseg koztuk.
    Viszont azt vedd szamitasba, hogy kik mondtak ezt. Ilyen Logitech 2.1 meg Creative 5.1-es "hangrendszerekkel" felszerelt userek ? Vagy esetleg a HD555-os banda, akinek a fules Jack-je nem jart meg normalis erositoben?

    es megegyszer: csak US-s hangkari, DAC/AMP, barmi, soha nem lesz kepes eleg gain-t leadni egy fulesnek, nemhogy hangfalnak.

    ezt figyelembe veve en a helyedben vennek egy AMB3at es egy Gamma1et

    out :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák