Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kraki

    tag

    Vettem (mert jó ötletnek tűnt) 20db! E780 i3-as lapit. Gondoltam, szép, tiszta üzlet, megvettem 45ezerért darabját, szépek, bár külföldi billentyűsek, de némi matricázással, Win8 HDD-kre való klónozással kiválóan eladogatom őket 55ezerért, pár hét alatt.
    Magamnak is megtartok egyet - gondoltam és az alap 4giga RAM-ot feltornáztam az egyik modul cseréjével nyolcra, a vinyót kicseréltem SSD-re és valóban eszméletlen sebességgel hasít! Egyébként is nagyon szerethető lapi, szép képe van, szép a fedlap, még szebb a fehér gombsor, halk és stabil, szóval mi akadálya lehet, hogy gyorsan elvigyék a népek?
    Az elmúlt héten legalább négy fórumon hirdettem: SEMMI! Mintha ez valami sz*r cucc lenne!
    Ráadásul az egyik multimarket folyosóján sétálva egy használt GSM-üzletben még bele is futottam egy éppen ilyen példányba 49900.- forintért volt kirakva, fél év garanciával.
    Na, most szerintetek mi a faxomat csináljak húsz darab laptoppal, amiben áll a spórolt pénzem?
    Nehogy lecsesszetek, hogy hülyeséget csináltam, erre a szerepkörre itt van a feleségem, inkább ötleteket kérek az eladásukhoz, vagy vigasztalást, vagy akármit!
    :R

    Az orvos azt mondta, hogy paranoiás vagyok! Na jó; nem mondta, de gondolta!

Új hozzászólás Aktív témák