Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Freddy76 #5748 üzenetére

    Ha csak váz fw van a kártyán, az obit nem dobja fel. Én nem szoktam törölni ezért a kártyát, csak pluszban másolom.

    jjeahh: Mert a G3 régi és eleve olcsóbb kategória, azért nem róják annyira fel. A lagnál ezerszer zavaróbb a pana evf színe/dinamikája, szerintem. A kettő közül én az E1 keresőjét választanám, ha ugyanakkorák lennének akkor is.

    gorgo: Galamb kapott egy kis szelektív szaturációt, a zöld és a sárga is, a proviára hoztam példának, ahol nekem tetszik ez a mód.
    Mivel (túl)színezett (nem egységesen túlszaturált, színenként eltérően), (túl)kontrasztosított profil, ezért van ahova remek, van ahova nem, ez nem a wb/user hibája. Feltételezem rawban toltátok, kérd meg Freddyt in camera PNS+2C képet mentsen belőle, és azon látszik, hogy a wb mennyire jó/rossz, a túlszínezések nélkül (mint az astia régin, hasonlóan viselkedik a provia az újon). Én egyértelműen jobb auto wb-ú gépet még nem láttam/használtam; ne legyenek azzal megtévesztve a topikba beesők hogy akkor most ufókat fognak lőni új motoros gépekkel. Vegyes fény/szín viszonyoknál egyébként is esélyes hogy korrigálni/fixálni kell az embernek; inkább örülj neki hogy például arcfókusszal az arca méri ezeket, kényelmes, és jól is csinálja.

    Más: 56-osnak mennyi -kábé- a reális használt ára, 250 körül?

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák