Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz arn #36894 üzenetére

    A MacBook kijelzője elképesztően gyűjt minden lófaszt, öt méteren belül eltüsszented magad háttal a gépnek és máris megjelennek rajta foltok vagy ugyanabban a háztartásban pucolsz narancsot két szobával odébb, de akkor is foltos lesz, hát még ha főzés közben odateszed a konyhapult legvégére, méterekre az eseményektől, hogy megnézz közben egy jó doksifilmet, biztosan összeszed valamit, nem beszélve arról, hogy ha vannak macskáid (nekem vannak), akkor biztosan felkavarnak némi port/szöszt, amit a kijelző fog összegyűjteni (hatékonyabb, mint egy robotporszívó).

    Sokszor a foltok le sem jönnek tisztítószer vagy izopropil-alkohol nélkül (utóbbi amúgy az Apple hivatalos ajánlása). Ha még idejében nekimegyek, mielőtt rászáradna, akkor a víz is elég neki, aztán áttörlöm szárazzal.

    Én ezt a staingate dolgot elengedtem, nem rakok a kijelző alá semmit lecsukás előtt. Persze majd utálni fogom magam, mikor lemállik a bevonat, de legalább lesz még egy okom szidni az Apple-t, hogy rendeltetésszerű használat mellett mi történik vele 3-4 év alatt.

Új hozzászólás Aktív témák