Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz pethob #31184 üzenetére

    meg sokkal jobb kereső, amire ritkán hívják fel a userek figyelmét, pedig szerintem a milc-cel való fotózás egyik sarokpontja. nagyon sokat megér egy nagy, penge evf.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • Masooo

    aktív tag

    válasz pethob #31184 üzenetére

    Hát igen, nézegetem és emésztgetem és lassan meg is fogom őket, de igazából az xh1 a kitben adott obit hozzá külön megvéve mert ugye itt csak a váz van, kitet nem találtam, már 25 Eurral drágább mint az xt3. Ettől függetlenül a sok sok tesztkép amit megnéztem, akár kezelt akár kezeletlen volt, mindkettő esetén tetszett nekem. A különbséget is igyekeztek elmagyarázni a kettő között olyanok, akik mindkettőt napi szinten használják és meg is értettem a különbséget, így azt mondhatom, hogy nekem igazából ha ezekből kellene választani, mindkettő kb egyformán használható lenne. az xh1 talán cseppet jobban, mert bár a stabi nem igen kell, de sport téma sem sokat kerül lencsevégre nálam így a szuper xt3 erőssége sem annyira fontos nekem. Árban viszont kb egál a kettő. A sony a6500 árban itt van, de arról a vonalról most letettem mert obi szinten nulláról kellene építeni és a kites obik sem igen jók, legalábbis a teszteken nézett képek nem tetszettek nekem.
    És itt lép be a t30 és az xt2 a képbe. Mert képben igazából a t30 megkapta ami a t3ban van így kb arra lehet számolni, a xt2-t viszont át kell néznem még és főleg a két gépet egymáshoz. Azt viszont látni, hogy ebből a kettőből választva végül, 100.000 felett marad ft-ban és mégis kielégülnek az igények. Az pedig máris mehet egy objektívbe. Azaz ár/érték/igény arányban ez lenne a helyes döntés.
    az xt2 még felet lő nekem de holnap ránézek arra is.

    Naív kérdésnek hathat de ezeknél a váznál is megvan az, hogy ha belenézek a keresőbe akkor lcd off?

    [ Szerkesztve ]

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák