Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    Felmerült bennem a gondolal, hogy talán sokan (köztük én is) szeretnének előbb-utóbb fotópályázatokon indulni, és bizonyára többen is vannak akik szoktak is. Mivel nem találtam olyan topicot ami ezzel foglalkozik, gondoltam nyitok egyet. Ide lehet linkelni pályázatok oldalait, véleményeket egy-egy pályázat színvonaláról illetve tisztaságáról, segítséget kérni és adni a pályázással kapcsolatban, közzétenni ha valaki közülünk helyezést ér el (és persze a képet amivel elérte), meg persze gratulálni a nyerteseknek:)
    Kezdésképp itt egy link ahol össze van gyűjtve jónéhány fotópályázat linkje és frissül is: [link]
    Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy előbb-utóbb indíthatnánk egy saját házi pályázatot. Úgy gondolom, sokat lehet tanulni belőle mert az embert motiválja ha verseny van és olyankor a legjobb formáját hozza. És végül de nem utolsósorban: szép képeket fogunk látni egymástól:)

    Hajrá, remélem működni fog ez a topic!

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák