Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz oxide83 #90401 üzenetére

    Ezt viszont nem hagyhatom szó nélkül...
    Szóval ad1, azért szoktam leírni a véleményemet, mert szabad, és ez a topik pl. erre (is) lett létrehozva, ad2, pontosan a kipróbált, tesztelt alanyok halmaza miatt joggal írhatom le épp azt, amit, hiszen nekem (másokkal ellentétben!!!) igen is van összehasonlítási alapom.
    Az, hogy a véleményem nem egyezik máséval, esetleg még a tulajdonos lila ködjét is el merem oszlatni, attól még nem leszek rossz forumozo.
    Amikor pl. xs max-om volt, akkor a saját készülékemmel kapcsolatban is leírtam a negatívumokat (tulszaturalt képek, nagyon gyakran előforduló beégések emberi bőrnél, és szinte értékelhetetlen éjszakai fotók), ami más felhasználóknak nem tetszett.
    Kérdezem én, a tiltakozástól megjavul, változik a helyzet?
    Ismerem az összes készülék (szerintem) korlátait, amit egyes esetekben kinyilvanitok.
    Egyébként pontosan a te, ide feltett képeid inspirálták arra, hogy vegyek xs max-ot, mert tetszettek, és ezt a pozitív véleményt ugyanúgy leírtam, mint máskor, mást. Itt van!

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák