Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsoltika11

    tag

    válasz legiaap #35576 üzenetére

    A mondandód első bekezdése igaz. Miért ne lenne.. a reklámokban valóban nyomatták minden mást igyekezve szégyenbe hozni. De mint tudjuk a reklám az reklám, megtéve mindent hogy az emberek az adott cég termékét vegye. "Az mi volt"... az az volt, hogy mutattak olyan megoldásokat amit más telefon még nem. Ez elvitathatatlan. Tehát nem alaptalanul tettek amit tettek ezért estek neki másnak. Az új 6, 6 plus körüli dolog is erről szól, én tökéletesen értem, nyomni nyomni és nyomni. Vegyék az emberek.
    Nem, nincs arra magyarázatom hogy miért maradt alul tesztben, ahol alul maradt a 1020. Nyitott ember vagyok, és elismerem ha valami nagyon jó.
    Igen, technikai téren valóban az élen jár a 1020. Amit említettél a 41MP és az ebből adódó veszteségmentes zoom, véleményem szerint egy nagyon jó dolog, és valamilyen szinten előny máshoz képest.
    Nem, nem ítélem el és nem veszem egy kalap alá az Iphone tulajokat, van jóbarátom, akinek Iphone-ja van, megnéztem természetesen tetszett, és mint a hozzászólásomban már említettem jó telefon,a képek is rendben vannak. Nem értem miért kell ennyire a soraim mögött keresni valami uszítót. Egyáltalán nem annak szántam. Bocsánat ha félreérthető voltam, arra a kevés emberre értettem.

    IRGUM Valószínűleg az összes itt létező fórumozóval beszéltél és egyöntetű véleményüket közölted velem hogy senkit nem érdekel a hülyeségem. DE! Kérésed számomra parancs, többet nem fordul elő hogy Itt írtam. Sajnálom hogy negatívnak vetted a hozzászólásom, nem rosszindulatból tettem.

    Még egyszer elnézést kérek ha hülyén fogalmaztam.

Új hozzászólás Aktív témák