Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz Atomgeszi #118407 üzenetére

    Köszi :R
    Youtubon néztem videókat a Zugspitzéről télen, van olyan mikor akkora "köd" (inkább felhő) van hogy az orrod hegyét nem látni. Na most ilyen időben felmenni... 50-50%. Na meg a felvonó se olcsó..
    Emlékszem, nagy havazás volt akkor (ööö a 2023-as decembert mondod, vagy a 2022-est, mert akkor volt még ott lent nagy havazás karácsony előtt), mert mi a 2022-es évi karácsonyán voltunk ott, addigra hó alig maradt + felhős is volt mint a fene havasesővel.

    Eibsee éjjeli móddal (pro móddal durvább az eredmény, de szerkesztettet nem töltök ide):
    [link]

    Mate50Pro

    Á eszemben sincs lecserélni ezt a telefont, a Huaweit az éjszakai képességei miatt megtartom míg ki nem nyiffan. P40Pro is még működik, pedig lassan 2 éve ázottan várja végeljövetelét, de ezek szerint a korrózió nem eszi meg. Jövőre már más márka lesz (valószínűleg Honor, Xiaomi nem tudja éjjel azt amit a Huawei, pedig erősen próbálja lemásolni a képességeit, Samsung meg még negyedannyira se tudja az éjszakai fotózást. Gcam az meg más tészta ugye)

    Sok szép hely van itt a németeknél, engem a déli hegyes vidék vonz nagyon, ha tehetem, le is fogunk költözni oda, Na meg mégse 200km lenne az út oda (mondjuk itt az semmi) :D. Itt fent nincs annyira sok izgalmas dolog.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák