Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz hunnylander #5743 üzenetére

    Akkor rossz volt egy cikk, ennyit a magyar médiáról vagy az én memóriámról. Egyébként leírtam hogy a gumi és kocsi megszokása Alonso sara, így felesleges a sok info, hisz ugyanazt gondoljuk. A pályatanulásról meg annyit hogy az új pályák amik bejöttek mindenki megtanulta a mezőnyből senkinek nem okozott gondot. A kategóriaváltáshoz meg annyit, hogy átült Alguersuari (tuti nem így írja, sry) és rögtön jól ment viszonylag, ahogy a rönyónál a francia srác sem volt rossz gyorsaságban (ott a fejében voltak gondok). De említhetném a Buttont megleckéztető srácot aki sokat nem tesztelt és azt sem azzal az autóval. Szóval én tartom magam ahhoz hogy ha egy autó illik valakihez akkor az nagyon gyorsan megtanulja ahogy az új pályát is az f1-ben. Alonso ebben elmaradt a McLarennél, ki tudja miért, én úgy láttam az autóval voltak gondjai mert nem vezetett olyan agresszívan ahogy szokott. Nem tudott alkalmazkodni és kész. Én leginkább az elvertékkel vitatkoztam, azt mindenki el tudja dönteni mennyire reális szó az eddigiek után.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák