Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • venember83

    nagyúr

    válasz Chili7 #1279 üzenetére

    Marlboro is nevado szponzor: Scuderia Ferrari Marlboro ;) De abban biztos vagyok, h kulon penzt bunti kifizeteseert nem fog latni a McLaren, ugyanis ezt ugy lehetne leforditani, h a vodafone tamogatja a csapatot buntetendo cselekmenyeiben sot, meg a felelosseget is vallalja ezekert a tettekert. Ezt 1 valamirevalo PR-osztaly nem fogja engedni, szerintem.

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Chili7 #1279 üzenetére

    Pontosan ezen a vonalon gondolkodom én is, sztem sem jelent gondot a McLaren-nek kifizetni a 100milla dollárt, erről még a csapatvezetés is magabiztosan nyilatkozik.
    Viszont a megítélés az más tészta, A Vodafone nem valószínű hogy örül ennek az egésznek.
    ...és tartok töle hogy ha a McLaren számára kedvezően dől el a VB sorsa, akkor is lesz fütykoncert..a valóságban is és képletesen is.
    Mindenesetre meg kell várni hogy mi alapján döntöttek így a döntnökök, mert kiváncsi vagyok, ez a büntetés akkor nézett volna ki jól, amikor a WMSC-t ez ügyben első alkalommal hívták össze.
    Talán az összeg lehetett volna kisebb, de a konstruktörit már akkor el kellett volna venni szvsz, mivel a tiszta konstruktöri munkához kétség férhet.

    egyébként az 'összeesküvéselméletgyártóknak': a WMSC utolsó három betüje kinek a sokatlátott nevének rövidítése? :D :D

    [Szerkesztve]

Aktív témák