Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spet

    addikt

    válasz Pardise #16097 üzenetére

    Szia,

    Miután ott dolgozok, van rálátásom a dolgokra, és, hogy már többször meglett nevezve a cég a topikban (jó hírnév megsértése valótlan, félinformációkkal), azért vegyük végig a dolgokat amik a hozzászólásodban szerepel.

    Jó két hónapot késett, ez idő alatt a kereskedő többször is felkereste őket és érdeklődött a szállítás idejéről, de a Lagermax csak a kifogásokat kereste.

    1. A gyönyörű Fordokat nem a szomszédban gyártják (Spanyolország), kell átfutási idő, míg beérkezik az országba (a lehetőségek teljességéért: vasút végig, vasút+közút, hajó+vasút, hajó+közút).
    2. Saját hajóval, illetve vasúti szerelvényekkel nem rendelkezik a cégcsoport.
    3. Az, hogy június 18.-án legyártották, állhatott a gyár telephelyen is több napot vagy hetet, míg beosztották.
    4. Nyáron a gyáraknál leállások vannak (Ford-nál nem tudom mikor van).
    5. Életbe lépett a gyönyörű WLTP (egyem a húsukat), összes nagy gyár visszatartott bizonyos modelleket átadás szempontjából (aka blokkolta a kereskedőhöz való kiszállítást).
    6. A Ford Magyarország mint Importől határozza meg, hogy mely gépjárművek mikor legyenek kiszállítva.

    Most is tele vagyunk új kocsikkal, a kamionosaink pörögnek mint a búgócsiga. Ha valaki panaszkodni szeretne forduljon az importőréhez

    Előre üzembehelyezik, hogy ha baj van a kocsival, átvételkor ne tudj reklamálni, mert már a nevedre van iratva, meg stb.?!
    1. WLTP miatt még gyorsan üzembe helyeznek rengeteg gépjárművet az országban márkától függetlenül (ha jól emlékszem október 31 után már bizonyos modelleket már nem lehetett, mert nem felelt meg a normáknak)
    2. Ha itt a céget megnevezed a kereskedést miért nem? Ők a végső pont, náluk kell reklamálni, hiszen átvették a beszállítótoló a gépjárművet rendesen lepapírozva.

    Amikor én vettem a kocsim, nagyon mondták, hogy ezt így szokták csinálni, hogy elkerüljük a felesleges köröket, nem szokott gond lenni, a szállítás is rendben szokott lenni, stb. Ezért is mentem bele, mondom oké, legyen így. Abszolút öngól, ne a céget kritizáld.

    Ez nem flame keltésként válaszoltam, hanem jussunk már el a think outside the box gondolkodásmódig, hogy lássuk nem csak 1 darab cégen múlik a dolog.

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

  • Spet

    addikt

    válasz Pardise #16099 üzenetére

    Ha megkapjuk a Ford Magyarországtól a kiszállításra ítélt gépjárművek listáját, azokat ténylegesen pár napon belül a telephelyünkről a kereskedéshez szállítjuk. Így ezt jól mondják. Csak a gyártól a telephelyünkre való eljutást felejtik el a kereskedésnél.

    Bocsánat, ha egy kicsit támadóra sikerült a válaszom, év vége van és mindenki szeretné ha megváltanánk a világot (ami sajnos nem mindig sikerül).

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Új hozzászólás Aktív témák