Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27070592

    törölt tag

    válasz subaruwrc #37586 üzenetére

    Csak egy kis csalódottság volt rajta.. Hozzá lehetett már szokva hogy sz@rt árul amit csak hülyék fognak megvenni töle. Tehát várta tovább a "madarat" akire "rá lehet melegíteni" egy bontószökevényt is.
    Beleuntam ebbe a vedd_meg_olcsón_add_el_drágábban kultúrkörbe és a félmillióról 190-re tekert hulladékokba, azért vettem aztán ellenőrizhető, részben szervízkönyves, őszinte magyar autót. Ami persze ugyanúgy tizenéves, ugyanúgy foglalkozós volt már a vételkor is, de nem is vártam karcmentes hibátlan csodát. Foglalkozós autót kerestem, és azt is kaptam. És nagyon más érzés úgy ránézni egy autóra, hogy én raktam rendbe a fékrendszerét, a zörgő, pontatlan futóművét, a lukas kéményét, sok óra melóval.

    Vicces már egy picit ez az offtopic-saga, ami a topicban történik. Már akkor gondolkodtam rajta hogy valami nem 100, amikor a hátsó hidam eredeti állapotát mutató fotót raktam be egy hsz-be (#36294), ami kb két perc után törlődött is a fenébe.. Hogy mi lehetett rajta olyan égbekiáltóan kirívó és témába nem illő, azt nem tudom.

Új hozzászólás Aktív témák