Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz SpaceKombajn #23940 üzenetére

    nem szeretnék tapadókorongosat használni, ezért is kérdeztem pontosan ezt a típust.

    a tapadókorongos random leesik, ismerem az összes trükköt akkor is leesik random és balesetveszélyes. használtam sokáig. utcán áll az autó, ha fent hagyom benyúlnak a kesztyűtartóba, megeszi az uv a gumit, elenged a vákuum a hőmérséklet ingadozás miatt, ha leszedem, ronda nyomot hagy és szintén lepotyog.

    rá irányítani a szellőzőt pedig nem tudod mert negatív szögben az sem tud fújni.

    van egy ilyen getihu tartóm, ezt fórumtárs ajánlotta, az előnye, hogy erős a mágnese de ezek a lábak a mutatott rostélyon kicsit lötyögősek. megtartja a telefont de nem biztos, hogy hosszú életű lesz. egyelőre jó.

    szeretném ha rostély előtt lenne a telefon, mert tokban van és nyáron dög melegben túl tud melegedni, még így is nyavalyog a melegedés miatt, ha nem klímázok, nagyon bevált rostély előtti megoldás.

    az a tartó, amit az eredeti kérdésben linkeltem, úgy áll mint katiban a gyerek, de egyrészt annyira nem erős a mágnese mint a getihunak, kapaszkodik, de nem annyira mint az előbbi.

    másrészt ezekről voltak olyan visszajelzések ebajos topicban, hogy törik a rostélyokat, ami nem volna szerencsés. szerintem inkább a sűrű, vagy hajlított rostélyoknak kedvezőtlen (mint a fókáé, az is enyhén ívelt) de ezért is kértem tapasztalatot, hátha itt is kerülendő.

    nem utolsó sorban kicsit kilóg, nem fekszik fel, így a telefon nem is tud kicsit támaszkodni a műszerfalon ami a tehermentesítést segítené.

    opciók:

    1: mágneses tartó műszerfalra felragasztós megoldás: én pont rátakarna pár gombra és a hűtés sajnos nem megoldott így.

    2: a brodit egy méretpontos fix installáció, buta is, bontani is kell, drága is, meg nem lamella, ha meg elé rakom télen nem tudok vele mit csinálni (egyedileg nem zárhatóak a rostélyok ezeknél, fókánál ez megoldott).

    3: tapadókorongos, írtam róla.

    évekig tapadókorongost használtam, most a fókában ez a négylábas mágneses van, van tapasztalatom a telefontartókkal, egyedül ezekre a körlamellás, rugós-csiptetős-mágneses megoldásban keresek inputokat, mert nem szeretném ha letörné a berendezést alkalomadtán, akár a súly miatt, akár azért, mert a lapkának amire ráfog a tartó, van egy pereme körben, nem tudom az milyen tartós erőhatásra roppanna meg esetleg.

Új hozzászólás Aktív témák