Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nistano

    csendes tag

    válasz k-adi #162 üzenetére

    Nos, véleményem szerint ha letoltál pár órát egy multiplayer-orientált játékban, az nem jelenti azt, hogy teljesen kitapasztaltad a karaktereket, meg a játék mechanikáját.
    Amúgy meg az Orochi, és kb. az összes assassin típusú karakter pont a leggyengébb 1vs több szereplős harcoknál, mivel 1v1-re van kihegyezve a típus, abban tud igazán érvényesülni. A Lawbringer pedig nem tank, a Conquer-re gondoltál szerintem (bár az igaz, hogy a Lawbringer tank-vanguard hibrid).

    A "megszakad a karakter animációja" reagálásodra pedig azt tudom mondani, hogy nem tart az több másodpercig, az ilyen szitukat max akkor tudod beszopni, ha kb fél másodpercenként záporoznak rád az ütések, ahhoz meg az ellenfeleidnek igen jól szinkronizáltnak kel lennie (premade-re gondolok, de ez már más tészta).

    Ha neked is sikerült néha lehozni az 1vs több szereplős harcokat, miért írod azt, hogy hosszú távon el fognak picsázni? Te is fejlődsz, a veled egyszintű játékosok persze megesznek, ha 2-3-an mennek ellened, de mint ahogy mondtam, ez szinte minden multira igaz.

    "Velem is előfordult, hogy megúsztam 1-2 ilyen támadást, de a többsége csak szerencsén múlt: elrontotta a kombót az ellenfél, pl. valamilyen tárgyba/falba ütött a karakterem mellett az ő karaktere ezért megszakadt a kombója, stb..."

    A szerencse faktort is bele kell venni a játékba. Most lehet arról vitázni, hogy igazából ez csak szerencse, vagy az ellenfél elrontotta a dolgot. De ez megint csak olyan dolog, hogy sok játékban, sportban is kihasználják a hibáidat, ez teljesen normális. Elbasztál egy blockot? Persze hogy megbüntetnek érte.

    A másik dolog, ez egy csapatjáték. Ha 2-3 vagy akár 4 ellenfél téged püföl, jó eséllyel a többi csapattársad addig foglal, meg gyűjti a pontokat. Több youtube videón is mondják, hogy például ha Tank karakterrel játszol, és véded a pontot, nem feltétlenül kell túlélned, elég ha 10-20 másodpercig feltartod azt a 2-3 embert, a többiek addig nyesik a pontokat befelé a csapatodnak, vagy mennek segíteni.

    Jah, és nem okoskodásnak szántam a kommentem, csak látom, hogy kb. minden második kommentedben benne van a "1 vs több szar" jellegű véleményed, és szerintem ez a része a játéknak közel se rossz.

    https://www.youtube.com/watch?v=nNuVzSMUgH0&t=16s

    Ajánlom figyelmedbe a videót, tucatjával vannak már most fent ilyen videók a youtube-on. Kitér, blockol, revenge, block, kitér, és a megfelelő pillanatban visszavág.

Új hozzászólás Aktív témák