Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz tildy #740 üzenetére

    Ne légy ideges naaa, tudod, a gyúrósok full fanatikusok a kaja terén, mondjuk én nem (hobbygyúrósnak tartom magam, akárcsak Márk), tegnap este is beficcent egy gyros meg egy jégkrém, mert ünnepeltünk kedvesemmel, hogy nincs több vizsga :D, na és, nem aggódom, ez van. Szemét kaja is mehet, csak kevés, és délelőtt, de ezzel Nálad asszem nincs baj, ha esetleg nagy ritkán nem csak reggel eszel, az is megbocsátható. Én úgy vagyok vele, mindent nem lehet megvonni magadtól, mert akkor besokallsz és abbahagyod az egészet, szal némi kilengés kell ;) A napi 6 étkezés fura lehet, de próbáld magad túltenni a mentális gátlásokon, ha ua.-t a mennyiséget csak elosztod több részre, az is jó, nem kell mindig rendes mennyiséget enni, az a gyúrósoknak fontos (én sem tartom be mindig, oszt mégis növök,de én minden téren ilyen kirívó este vagyok :U).A pörökltről meg annyit, hogy sóbertnorbert szerint is ápdét egyes, csak pl.: csirkéből legyen :DDD

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

  • DigitXT

    félisten

    válasz tildy #740 üzenetére

    hetek ota rizscsirke.
    Fokepp ebedre es vacsorara

    Vacsira a rizst hanyagold...

  • LOTR

    addikt

    válasz tildy #740 üzenetére

    én konkrétan arra a hsz-edre válaszoltam amit kiír a bal felső sarkban :)
    és abban azért nem volt túl jó az aznapi étkezésed
    nekem sincs bajom a tízórai kefírrel, de azt nem számolom kajálásnak, hisz azt majdhogynem iszod csak :)
    ez a bash.hu-n volt:
    <tybalt> lehet hogy valami baj van velem telleg mer megittam 2 liter kefirt 3 ora alatt es meg mindig ehes vagyok
    <fako> azert mert ha ehes vagy akkor enni kell es nem inni
    <fako> inni akkor kell ha szomjas vagy
    <fako> erted?
    <tybalt> van meg egy kefirem
    <tybalt> akkor azt enni fogom
    :DDD
    De az ugye neked nem feherjedus.....A csirke az biztos puszta zsir es szenhidrat
    itt Te vmit nagyon félreértettél, én azt olvastam, hogy aznap tésztát ettél :U -3x is elolvastam, miután válaszoltál nekem vmilyen tészta volt a reggeli és ami megmaradt azt etted meg vacsira
    Feherjedusabbra lol....Kar , hogy nem olvasol
    itt már tényleg csak arra tudok gondolni, hogy ez vmi UFO tészta lehet, ha tényleg ennyi fehérje van benne ;] -nem értek hozzá tehát tényleg nem tudom az miylen tészta, de akkor is tészta
    6 szori etkezes nekem mar nassolasnak tunik....
    látod itt a lényeg, a mennyiségen nem változtatsz, csak napi 5-6 adagban eszed meg azt amit előtte kevesebben, így kicsit felgyorsul az anyagcseréd

    én nem beszólogatok, csak próbálok olyanokat leírni amit talán még nem tudnak azok akik itt olvasgatják a topikot, és lehet, hogy az a vki csak éppen onnantól olvassa ahonnan Te leírtad, hogy rizscsirkétől nem történt semmi változás, pedig hetek óta azt eszed.....
    igazából engem nem zavar, hogy ki mit eszik, mindenki azt csinál amit akar, csak segíteni próbáltam, akik elfogadja el, aki nem az nem
    ha meg hülyeséget írok akkor meg egy jobban hozzáértő úgyis elmondja mi volt a rossz

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák