Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilam

    őstag

    válasz DigitXT #2926 üzenetére

    Az a gond, hogy ez a Norbi-féle diéta nem mindenkinek jön ám be. Tudok erre az ismerettségemen belül példát felhozni. Annakidején én is kifejtettem már a véleményem róla: Egy átlagembernek (talán) beválik valamilyen szinten, csak itt abból indulunk ki, hogy olyan emberek írnak ide, akik normálisan szeretnének lefogyni, és képesek ezért áldozatokat is hozni.

    De vegyük alapul a Norbi-féle diétát. Te is könnyen beláthatod, hogy eredményesebb lenne a diéta, ha az Update 2 ill. 3 kódba tartozó ételeket teljesen elhagynánk. Azaz csak Update 1-es kajákat ennénk. Még eredményesebb lenne, ha ezek közül is megválogatjuk, hogy mit eszünk, mert a virsli pl. nem nagyon illik bele szerintem. Aztán továbbmegyek, még hatékonyabb a dolog, ha naponta többször eszünk a megszokott 3 helyett egyenletesen elosztva a tápanyagokat. És akkor párosítjuk ezt az egészet egy kis testmozgásnál és már ott is vagyunk amit sokan csinálunk (csináltunk) erre felé eredményesen.
    Szóval akkor miről vitatkozunk?

  • deniro2

    senior tag

    válasz DigitXT #2926 üzenetére

    Höh, erről a lejáratás dologról nekem cseppet eltér a véleményem a tiédtől, de semmi gond.
    Azért nem folytattam veled a vitát legutóbb, mert kezdett baromi unalmas lenni, hogy minden a tiéddel ellentétes véleményt lesöpörsz az asztalról azzal a felkiáltással, hogy dehát csomó ember lefogyott Norbi alapokon. Az általad hiányolt konkrétum pedig az lett volna, hogy pontosan megnevezem az idézett diéta-részlet forrását. Hát kérlek, ezt a kérdésedet azóta sem értem, ugyanis (ha gondolod visszakeresheted, nincs kedvem linkelni) az egész Norbi-vita azzal kezdődött, hogy egy kedves fórumtársunk belinkelte az update mittoménmelyiket, és erre reagáltam én, hogy nem tünik túl jónak. Nyílván szelektíven olvasol és a Norbit nem fikázó hozzászólásokon átsiklasz.
    Egyébként nem tudom, hogy észrevetted-e, de itt a legtöbben nem azért nem vitatkoznak veled, mert annyira lehengerlő az érvelésed, hanem mert értelmetlen veled 48 oldalon keresztűl szenvedni, a te dolgod, hogy mit gondolsz, hogyan diétázol. A stílusod az egyetlen dolog, amivel speciel engem rátudsz venni az írásra, mert kissé nehezen emésztem meg néha. Mindegy, ne legyen ebből most újabb kioktatás folyam, elég, ha csak annyira nem foglalkozol az én véleményemmel, mint én a tiéddel a továbbiakban és minden frankó lesz.

    Szerk: jah, érveket most sem írtam, mert egyrészt nem akarlak meggyőzni semmiről, másrészt tegnap este attilam teljesen értelmesen kifejtette, mi a gond Norbival, nincs mit hozzátennem.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák