Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Balázs1986 #3630 üzenetére

    Tudom, hogy főleg SSD-knél és főleg a 4k-ból, abból is a minél nagyobb QD értéknél lehet látványos eltérés, de én pl. direkt ezért szeretek 50Mb-al is mérni, mert az én, mint a legtöbb otthoni felhasználó esetében egyszerűen nincs olyan szituáció, mikor pár 10 Mb-nál többet kéne szüntelenül kiolvasni vagy felírni ilyen lemezhozzáférésekkel. Nem egy hatalmas méretű és agyonterhelt adatbázis szervert futtatok itthon, nekem csak néha, pontszerűen, egy-egy rövid csúcsként lehet szükségem ilyen típusú lemezműveletekkel a teljes lehetséges sávszélességre, nem folyamatosan.

    Nálam a Force GT ilyen, és nem örülök, hogy intenzívebb terhelés alatt lassabb, de a Windows és az AutoCAD (bár mostanában azt sem használom) vagy épp játékok (ha azt tennék rá) nem generálnak ilyen hosszas, intenzív terhelést, mint az 5x1000Mb teszt, közelebb állnak az 1x50Mb-hoz, mert "fel tud szusszanni" az SSD egy-egy művelet(sor) közt.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák