Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syz

    senior tag

    válasz Frawly #37392 üzenetére

    Megmondom őszintén mikor 2016-ban megvettem az LGA2011 cuccaimat ezek az M.2 SSD-k még aranyáron voltak meg gyerekcipőben és különösebben nem is érdekeltek.Most valahogy kedvet éreztem ahhoz hogy kipróbáljam,szoktam egyébként nagy fájlokat mozgatni.Ettől függetlenül mikor azt írod hogy nem éri meg ebben igazad van.Legalábbis most már én is ezt érzem.Az íráson/olvasáson kívül szinte ugyanazt tudja mint a 850 EVO-m.Egyébként nekem melegedni annyira nem is melegedne mert nem a VGA alatt van a foglalata,illetve nagyon jó szellőzésű házban van,a boot-al sincs gond (a boot idő ezek szerint releváns).A BIOS-ban csak azért szoktam mászkálni ha egy kis tuningra vágyom az 5820K-nak (pl Metro Exodus) ,egyébiránt nem érzem szükségességét hogy turkásszak a rengeteg beállítás közt.Az Optimized Defaults nem ismeretlen egy-egy tuning után,de ilyen CSM disabled meg Secure Boot disablet opciókat nem piszkáltam.Ha másra nem akkor hát erre jó volt ez a NVMe SSD próba.Egyébként meg mivel most vásároltam újonnnan,simán visszavihetem vagy elcserélhetem mondjuk egy 4 TB-os SATA3 vinyóra és visszateszem a 850 EVO-t.

    [ Módosította: radi8tor ]

    "Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

Új hozzászólás Aktív témák