Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • godness

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szeretnék egy kis segitséget kérni.

    A probléma a következő:
    -Firewire kapcsolattal digitalizáltam egy Samsung Camcorder-el VP-0381 a tipusszáma.
    -Op rendszer: Win 7 ultimate magyar.

    A gépembe alaplai firewire csatlakozás van, de vettem még mellé egy pcie kártyát amin még +3 csati felület van.

    Működött is mind az alaplapi mind a pcie kártyás megoldással jó fél évet.

    Aztán most bemondta a szolgálatot, nem ismeri fel a Camcordert,csipogni csipog a kamera, hogy a 6/4 es pinek csatlakoztatva vannak,de a gép nem látja.

    Kiszedtem,visszaraktam,de semmi.
    Drivert nem igényel, nincs hozzá, Plug and playes.

    eszközkezelőben nem felkiáltójeles, ha eltávolitom, és ujra felismertetem, minden tökéletesnek mond a rendszer.
    Ámde a kamerát mindig nem látja.

    Mi lehet a probléma? kérlek segitsetek.

    Intel Q9650 3Ghz 12mb,Noctua NH-C12P(proci hűtő) ,Asus p5k,4X1GB 1066 memory,HD5770 1GB GDDR5,2TB,1X32col Samsung full HD TV 2X24col samsung full HD

  • RPMC

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szintén Firewire témában szeretnék segítséget kérni.

    Van egy külső hangkártyám ami csak firewire-on keresztül tudna csatlakozni a gépemhez (az előző gépemnél alapból volt firewire csatlakozó ott nem volt gond).
    Az új gépemhez vennem kellett PCI-os firewire kártyát ami vszleg hibás, vagy nem kompatibilis az alaplappal, mert a gépem el sem indul vele egyik PCI csatolóban sem.

    A kérdésem az lenne, hogy tudna-e valaki bármi más megoldást javasolni firewire csatlakozásra?

    Gondoltam még esetleg egy Express card csatoló vásárlására és abba egy firewire-ös express card és úgy?

    Valaki mondja meg a frankót!

    (A hangkártya marad, mert drága volt, és nagyon jó is. :) )

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák