Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Bad Pritt #94600 üzenetére

    Maradjuk annyiban hogy "valami" elkerülte a figyelmed. :)
    Meg igazából ok okozati viszony is van a történések láncolatában... de pont emiatt sem vehető ki egyik vagy másik rész/karakter. Nyilván ahhoz hogy Tarkin meg Vader az ellopott terveket keresse, a Rogue One történéseinek, az ellopásnak meg kell történnie... és nyilván keresik, hisz mondják is hogy addig nem mondják el az Uralkodónak a létezését/sikeres befejezését/, amíg nem győződnek meg arról hogy nincs szabotálva. És mivel a terveket ellopták ezért gyanús. És nyilván Krennic is azután kezdi el kutakodni mi történt, miután mondják neki, hogy egy áruló van a csapatában. Bár amugy Krennic nem tudja mit is kell keresnie valójában, ő csak az árulásért magáért számolt le a tudósokkal. Tehát nem ugyanaz csinálja/-ta. És ő nem a terveket, hibát keres, hanem csak azt akarja kideríteni, hogy mit árultak el. Ezért nézeti át az összes üzenetet.

    Az meg csak külön slussz poén, hogy Krennic úgy számol le a lázadó problémával, hogy szétlövi Jedha-t, Tarkin meg úgy számol le Krennic-el, hogy szétlövi Scariff-et. Ez amolyan hatalmi harc, ami végig jelen van köztük. Mint az előző hozzászólásban is írtam.

    Amugy magáról hogy mi van szabotálva senki sem tud, ezért sem távozik pl Tarkin a IV. epizóban. Még ígyis hogy ellopták a terveket, magabiztosak az állomásban, mivel jól működik. És pont egy ilyen gyengeségre nem számítanak.

    Többnyire tetszett... van pár dolog ami nem tetszett... de apróságokon pl nem akadok fenn. :)
    Pl a filmzene/-ék/ szerintem szar... de összegészében minimálisan befolyásolta az élményem. A filmet lehúzni meg pláne nem látom értelmét ezek miatt.

    Bocs a sok szerkesztésért, esetleg olvass vissza is. Nem akartam mindenért új hozzászólást tenni, hogy kiegészítsem amit mondani akarok. :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák