Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Huma #36741 üzenetére

    Jake Sully nem hihetőbb karakter, mint William James. Ugyanúgy archetípus mindkettő.
    Miért fordulat kell hozzá, hogy egy film jó legyen? Nem hiszem. Az, hogy tökéletesen kiszámolt feszültségfaktora van egy filmnek az néha fontosabb és a Hurt Locker ebben tökéletes volt.
    Az Avatar elindított egy technokrata forradalmat. Én nem hiszem, hogy tech demó lett volna, mert 3 órás tech demók ritkán születnek, de még neked is el kell fogadni, hogy ott Cameron tudatosan felrúgta a régi egyensúlyt látvány és történet között az előbbire helyezve a hangsúlyt. A történet egy szép és gyermeki keretet adott a látvány grandiózusságának, de emellett eltörpült az a mondanivaló, ami szerinted olyan fontos volt (nem volt).
    Megmondom őszintén, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy abban az évben az Avatar az első 5-ben nem volt a szavazatok számlálásánál, egyszerűen mert túlságosan technológia-centrikus volt az egész film és nem a régi sémák szerint akart újítani. A Hurt Locker pedig patika mérlegen adagolta a feszültséget, nem újított karakterek szintjén, de a háborús filmekbe hozott egy más megközelítést. Akár elfogadod, akár nem. Részemről vita lezárva.

    Amúgy meg nem tudom, hogy sokatoknál miért az Oscar a meghatározó minőség szempontjából, amikor teljesen egyértelmű, hogy a stúdiók érdekeit figyelik a szavazók is (tekintve, hogy sokan szerződésben állnak velük, rendezők, producerek)
    Számomra azóta nem meghatározó az Oscar, miótaKen Watanabe nem kapta meg a díjat az Utolsó Szamurájért. Szégyen volt.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Huma #36741 üzenetére

    A Bombák földjén-ből fél óra is elég volt. Valószínűleg ha láttam azt a fél órát akkor láttam az egész filmet.

    HA megvolt az előjáték, akkor meg már dugtál is.

    [ Szerkesztve ]

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák