Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz emiki6 #120618 üzenetére

    Az Ironman első része szerintem az egyik legjobb Marvel film, ez meg a Nolan-féle Batman filmek szippantottak be a képregényfilmes világba anno.

    A második Ironman résztől én sokat vártam, de hatalmasat csalódtam, így ez a legutálatosabb Marvel film amit valaha láttam, pedig nem is a legrosszabb. Mert pl az Avengers azért valamivel jobb, de annál jött az igazi "WTF is this shit" érzés. Számomra ekkor indultak meg a képregényfilmek lefelé, mivel az Avengers aztán végképp nem szólt semmiről, csak sok szuperhős + csihipuhi + vicceskedés.

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

  • Viszlát

    addikt

    válasz emiki6 #120618 üzenetére

    Pedig ha nincs az első Iron Man, és nem olyan amilyen, akkor lehet, hogy nem létezne ma ez az óriásra nőtt pénzcsináló gépezet sem. A filmes licenszek, a karakterek jogai ezerfelé, az utolsó gombra is hitelt felvéve szedett össze közölük párat és hozta össze első filmjét a Marvel Studios, miközben a szereplők nagy része Feige-nek és Favreau-nak tett szívességből vállalt csak részt a produkcióban. A listásnak nem mondható színészek utasították vissza a főbb szerepeket, valószínűleg Downey is így tett volna ha nem Favreau áll a projekt mögött és nem a ki tudja hányadik elvonója után próbál talpra állni éppen. Ha jól emlékszem, 3 hónap alatt forgatták le a filmet mert csak így tudták összeszervezni a szereplőgárdát, sehol nem volt még az a presztízs no meg pénz mint ami manapság jellemző, hogy mindenki akar belőle egy szeletet.

    A siker után aztán jött a Disney és a többi már történelem.

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

  • prolad

    őstag

    válasz emiki6 #120618 üzenetére

    Én csak tavaly néztem meg az Ironman filmeket, szerintem az első meglepően jó volt. Eléggé más, mint a mostaniak, de nem feltétlenül rosszabb. A 2. rész elmegy. A 3. meg pocsék, talán a legrosszabb az új Marvel filmek közül (Thor 1-2 kimaradt, azokról se hallottam sok jót).
    Az első Avengers meg szerintem borzasztóan túlértékelt, emlékszem mindenki hogy imádta (sokan még ma is) volt olyan ismerősöm, aki egy héten át minden nap megnézte a moziban. Ha ezzel indítom a Marveles filmeket, hamar véget is ért volna ez a vonal. Persze rossznak nem mondanám, de már ott is látszott, hogy ennyi karakterrel nem tudtak mit kezdeni és ez azóta is fennáll. Ezért is nagy pozitívum az IW lezárása, egyből kezelhető(bb) mennyiséégű karakter maradt. Endgame meg ugye baromi hosszú lesz, már csak jól kell kihasználni az időt.

Új hozzászólás Aktív témák