Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz emiki6 #83445 üzenetére

    Ja félreérthető voltam, a mélységbe ezt mind beleértem. Maga a sztori egyszerű, de jellemzően kevés film van tényleg bonyolult sztorival. Vannak persze bonyolultan elbeszéltek, de maguk a történetek általában egyszerűek. Pl a Lost Highway is sokkal egyszerűbb lenne lineáris sztorival és külső szemlélő szemével nézve (akinél nem követik egymást a pszichotikus epizódok). Vagy a Primer úgy, hogy jobban szét vannak választva a különböző idősíkok szereplői (mint pl az időrend tekintetében nagyon hasonló Eternal Sunshinenál). Sőt, visszanézve a Ponyvaregény, a Reservoir Dogs vagy a Death Proof se annyira bonyolult, és egy gyengébb rendezővel / gyengébb filmes gárdával mind simán lehetne ZS is.

    Plusz a Hateful Eightnél a legérdekesebb szerintem az volt, hogy a különböző hátterű, tulajdonságok szerint nagyon hasonló vagy gyökeresen eltérő szereplők hogyan dolgoznak együtt / egymás ellen adott szituációkban. Ez egy gyengébb scripttel, gyengébb rendezővel, gyengébb operatőrrel és gyengébb színészekkel biztosan nem működött volna.

    Ki ne hagyd a díszleteket és magát a narratívát:).

    devil-k: tényleg, a zene is eszméletlenül passzolt.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák