Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    terminator genisys 3d

    asszonynak kimaradt a sorozat eddig, rá bírtam venni, hogy múlt kedden megnézzük az első részét... (tetszett neki nagyon, eddig azt hitte, hogy hülyeség az egész és kellemesen csalódott) aztán szerdán a 2se-t, szerdán a 3-at, péntek-szombaton meg 2 részletben a 4-et és már foglaltuk is a jegyet :DDD

    spoiler:
    lehet csak nekem új, de a terminator filmek logikai bukfenceire az adhat korrekt magyarázatot, ha külön idősíkokra bontjuk... teljesség igénye nélkül felvázolva: 1 idősík a t1 kezdete, ahogy az emberek nyerésre állnak a skynet ellen és visszamegy reese+az első terminator... 2. idősík innentől a film első része, de elhelyezhető rajta a t2-t3-t4 eseményeinek nagyja is... de még a t5 legeleje is passzol... innentől jön a 3. idősík, ahol a fiatal sarah-t őrzi az öregedő svarci, ide kerül vissza reese... ebből ugranak a 4. síkra, ahol a gonosz john connor él... itt ő meg sem született, a skynet küldte ide...

    ezzel az idősíkos magyarázattal építeni lehetne rá akár 100 részt is még, amíg van a közönségnek igénye...

    maga a film mindkettőnknek nagyon tetszett, nekem kimondottan bejött az a rész, amikor alapul vették a t1 első jeleneteit a kukásautóban szivarozó négerrel meg a punk hülyegyerekekkel :DDD ...kicsit fura volt az egész a sok poén miatt, így nem volt meg a korábbi részek nyomasztó hangulata, de a pálinkafőzős poént leszámítva belefért minden (a t4ben látott világból kiindulva honnan a fenéből szedtek gyümölcsöt pálinkához? vagy csak elbaszták a szinkront?) ...nem akarok belemenni a részletekbe, nekünk rohadtul tetszett a film... én a t2 után helyezném el a tetszési listán: 2óra alatt kb 2szer néztem csak rá az órára, de akkor sem azért, mert untam... jó tartalmas akció, aminek a végén kivételesen nem hal meg svarci :C a 3d meg nem volt rossz, ez volt mindkettőnknek az első ilyen élménye, de nem lesz innentől alapelvárás, hogy csak így nézzünk mindent... évek óta nem jártunk moziban, a hangulatot egyedül az rontotta, hogy körbe zörögtek jópáran chipses zacskóval, üdítős dobozzal... meg asszony mellé beült egy kb 150 kilós srác fél hűtőnyi kajával, film kezdésekor inkább 1 székkel arrébb ültünk, amikor onnan elült egy 50körüli házaspár nekik kényelmesebb helyre és így senki nem volt a másik nyakán

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák