Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz cyberkind #65502 üzenetére

    Szeretem az ismeretterjesztő műsorokat/csatornákat, ha értelmes dolgokat adnak, de ez. :D Gondoltam a film után ez még jól esik, aztán meg...

    Az összeesküvés elméletet gyártó énem visongott közben ezerrel, viszont néha meg vinnyogtam, ugyanis a feliratozó beleírta a saját kommentjeit is az elhangzottakhoz (pl. bullshit) :D

    Mindenhonnan vannak kiragadott részek, matematika (pi, aranymetszés, innen már csak egy lépés Fibonacchi), fizika, asztrológia, minden van benne, miközben olyan dolgokat jelentenek ki teljes bizonyossággal, amit sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudnak.
    És ezek ebben a 95 percben úgy összevágnak, hogy csak na :D Ráadásul ami most A-t jelent, az sok ezer évvel ezelőtt még B-t jelentett, de ők ezt megfejtették és találtak összefüggést közöttük. :DDD

    Aztán lehet, hogy tényleg megfejtették a létezésünk/származásunk titkát, de az meg már a Prometheus filmre hajazna, szóval már csak kell egy baromi nagy űrhajó, és meg is tudjuk honnan jöttünk és miért.

    Úgyhogy most megnézem a feliratozó weblapját, és mindent el fogok olvasni rajta, mert ez már annyira valószínűtlen, hogy valószínűleg valószínűsíthető, hogy valószínű. :DDD

    Ajvé, nem gondoltam volna, hogy ez a film ilyen lavinát fog elindítani, de ahogy a dokuban is mondták legalább 15x, ez véletlen/volt rá esély :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák