Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    Avatar: A víz útja / Avatar: The way of water (2022)

    Visszaolvastam miket írtatok róla és minden elismerésem nektek hogy végignéztétek, én 32 perc után kikapcsoltam :DDD

    Abban szerintem megállapodás van hogy az első rész se egy műremek történetileg, egy Farkasokkal táncoló kékbe bújtatva, vagy Pocahontas, de nekem az működött, valószínű pont azért mert egy "régi" receptet bújtatott új bőrbe.

    Ezen 32 perc alatt viszont most kiégett az agyam, ennek komolyan valaki írta a forgatókönyvét???
    Ennyi logikátlan baromságot besűríteni fél órába, hjaj.
    Komolyan a "főgonosz" fel lett támasztva miután az első filmben se bírt el a kék csávókkal?
    Lett valahonnan egy zabigyereke, akit a helyiek nevelnek??? Maugli ez vagy mi?
    De mikor az embertelep vezetője egy robotruhában "edz" tehát püföl egy boxzsákot a robotkezekkel....... Pfufufu erősen lélegeztem kifelé szemforgatás kíséretével. Meg utána a robotkarral issza a kávét....................................................
    Aztán még itt ez a gyerekszál, maxi cringe. Fater élete sarokpontja hogy elhagyhatja a katonaságot, új életet kezd, béke, ejva meg minden, erre most komolyan azt látom hogy a gyerekeket katona módszerekkel neveli????
    De az egész gyerekes szál(ak) nagyon gázosak voltak már az elejétől fogva, így azt mondtam magamnak hogyha itt az lesz a történet hogy a gyerekek elmászkálnak valami messzi helyre és a gonoszok elkapják őket akkor kikapcsolom a francba. Hát hát hát eljött a 32. perc :P

    Szóval a vízig el se jutottam, és később se fogok úgy érzem. Illetve a további Avatar filmeket is skippelni fogom.

    Azért nyilván van itt jóság is, 4k dolby vision, brutális milyen jól nézett ki ez a fél óra. Bár hozzáteszem nekem ez a "nem hihető" kategória volt, valószínű azért mert ugye itt már emberek nincsenek is, így én nem tudtam beleképzelni magam hogy itt tényleg az emberiség van egy másik bolygón.

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák