Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brownus

    veterán

    válasz Bad Pritt #141319 üzenetére

    és Miklós315!

    teljesen adom amit írtok. igaz, én a 4,5 éves Marcival néztem meg tegnap este. és ismétlést követelt :D
    csak sokszor az az érzésem, hogy mindig mindenben valami világmegváltót kerestek. semmi se elég. ez egy tucatmese, de az igényesebb fajtából, sőt. lehetett volna a végeredmény olyan is mint ez bocs raya :D
    de miért érezné gáznak, hiszen gyerek volt mikor tetszett neki!?
    nekem tetszett régen pl. a hupikék, kengyelfutó, stb. de most ha néznem kellene, mindent is bevallanék.

    ez nagyon off, de ez volt nálam most a trigger, [link]
    kultúra, nemzeti, értékek, stb... igen, ismerjük meg az ország múltját, a hagyományainkat, az anyanyelvünk szépségeit. ez fontos és hasznos is. széles látókört ad(hat) DE, ne essünk át a ló túloldalára. (mint sok ismerősöm) mert akkor szerintem beszűkül az ember gondolkodásmódja, a mozgástere. nem fog tudni alkalmazkodni, fejlődni, csak topog egy helyben.
    ahhoz, hogy a gyereknek még legyen lehetősége minőségi életet élnie a bolygón, ahhoz kell a multikulti, a globalizáció, mert sajnos szétbaszták/tuk a földet. és csak együtt tehetünk ez ellen. de ha nagyon erős a saját kultúránk kifejezése, megélése az az elszigetelődést erősíti...

    most, hogy a fentieket átolvastam eléggé kusza lett, bocs. nem vagyok egy petőfi vagy, hogy itteni példaként hozzak fel valakit, Viszlát.

Új hozzászólás Aktív témák