Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz .LnB #101531 üzenetére

    Én is gondoltam magamban, hogy én biz' isten nem mondom ki ezt a szóösszetételt (főleg a kb. 18 éves pénztáros csajnak), úgyhogy maradt csak simán Baby Driver. :DDD

    Logikátlanságok: Jórészt apróságok, és sokat ki is lehet magyarázni, ha nagyon akarjuk. Közvetlen utána átbeszéltük a párommal két pizza mellett, de már nem is emlékszem mindre. Ilyenek jutnak eszembe, hogy: Miért nem volt mobilja Debora-nak? Miért nem léptek le bizonyos pillanatokban? Miért hagyták életben a süketnéma csókát a gonoszok? Az utolsó melónál miért voltak ismerős arcok, amikor Doki direkt elmondta, hogy mindig másokkal dolgozik, csak Baby állandó? Okosabban is lehetett volna menekülni (főleg a bevásárló központban). Váratlan és kicsit érthetetlen volt Dili megölése Baby-től (abban bíztam, a gyilkosságból végig ki akar maradni, és addig a film is ezt sugallta). Drága eszetlen rendőrökre támadása is fura volt kicsit, meg egyáltalán mennyi esélye volt, hogy összeütköznek a parkolóban 10 perccel később, meg pár km-rel arrébb (semennyi). A két fiatal flörtölése is elég meseszerű volt, meg Doki végül miért is segített nekik (nehogy már azért, mert ő is volt szerelmes)?

    De az is lehet, hogy pár dolgot csak mi értettünk félre :)

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák