Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz Woodslave #20013 üzenetére

    Őszintén szólva Boras inkább a bal stickes dribbling híve ahhoz meg Isco nem a legjobb alany szerintem :D Fekirnek nekem már a birthday lapja is hatalmas csalódás volt. Volt nálam 30 meccset aztán összehozott 2 gólt meg 4 gólpasszt :D Ennél többet akkoriban a bl-es Antony vagy Neres összehozott(jóval többet) pedig akkor ők már nem voltak friss lapok. Valahogy sosem került helyzetbe ha meg ott volt nem lőtte be. Egyébként Wirtzel is hasonló érzéseim voltak. Kipickeltem bundásból aztán rápróbáltam de a góllövés az nagyon nem ment neki, valahogy sosem jó helyen volt. Viszont a passzai,mezőnymunkája az nagyon tetszett, kár, hogy ezt Bernardo is hozta +gólokkal :D

    Ma végülis változtattam én is. Eladtam Coutinhot meg Mahrezt és jött helyettük TOTS Felix meg 93 Mbappe. Nagyjából hozzák amit vártam tőlük. Cout sajnálom mert az idei kedvenc lapom, de feleslegesnek éreztem 1.8 millát parkoltatni benne mert ő nem csatár(főleg a befejezései) szélre meg nem fogok közel 2 millás lapokat kipakolni.

    #20014miro.
    Ezt meg sajnos nem tudom. A legrosszabb embertől kérdezed :D Csatárba 4 skilles játékost képtelen vagyok berakni. 1 db elfér szélre azzal nincs problémám de idén 4 skilles csatárom csak a játék elején volt Di Natale :D Az ő kapitány lapján is sokat gondolkodtam de nem tudtam köré csapatot rakni így elvetettem egyenlőre. Aztán ha jön egy jó seria a tots meglátjuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák