Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz grimmjow67 #16578 üzenetére

    Nem igazán. Az ingyen fred szerintem jobb lap lett. De ha nincs meg sem érdemes most TOTS-ot venni. Szerintem hétfő-kedden bőven olcsóbbak lesznek majd. Ha nincs más választás akkor annyira nem lehet rossz bár szerintem kicsit lassú meg 3/3 talán de ha nincsenek nagy elvárásaid lehet jó lesz.

    Én sokkal jobb Fernandinhot,Casemirot,Zahát Busquets stb.. vártam.... Elméletben ők lennének a húzónevei ennek a community TOTS-nak erre Phillips kap egy olyan lapot ami prime gullit szint , Lucas Leiva meg +2 ratinget az if lapjához képest TOTS néven vagy Casemiro kap +8 pacet a sima lapjához képest Phillips meg 20-t.

    Igazából engem nem érdekel mert így csak a régebbi lapok árai fognak visszamenni de így nem igazán várok semmit a többi tots-tól sem.

    (#16575) Megbrajt

    Attól, hogy valakinek jó a rekordja nem lesz csaló. Nyilván PC-n bármi előfrdulhat ;] de attól függetlenül mikor 1-2 ügyesebb ember sorozatban 160 meccseket nyer wl-ben vereség nélkül nem csodálkoznék ha valaki 45 meccséből 42-t betudna húzni Online Seasonsba.

Új hozzászólás Aktív témák