Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aguinaga

    őstag

    Annyira jó pc-n az új peccs, hogy csak na.
    Persze inkább szerverhiba, de ilyenek nálam ez előtt nem voltak: Konkrétan tegnap este sok meccsen volt olyan, hogy megállt a kép, eltelt pár másodperc, majd a lezajlott részét a meccsnek megtekinthettem, felgyorsítva...aztán irányíthattam tovább a csapatot. De a legutolsó DR meccsem volt a csúcs:végignéztem, ahogy a csapatom, a gép által irányítva lever 3:0-ra egy másik csapatot (nem tudom, ezek után, hogy azt az AI vagy egy másik szerencsétlen irányította). Senkit nem tudtam irányítani, de időt tudtam kérni, cserélni is (de az utolsó cserémet a gép végzte magától), ellenben mentalitást nem tudtam választani, de ha letettem a kontrollert, hogy akkor mozizok, akkor a megjatározott idő múlva kidobta a figyelmeztető ablakot, hogy inaktivitás miatt ki fog léptetni. Ilyenkor bármelyik gomb vagy kar pöccintésére nézelődhettem tovább... Ja, ez a meccs úgy kezdődött, hogy vagy 10-15 másodpercre fagyott meg a kép, onnan jött a felgyorsulás,de játékosok irányítását nem kaphattam meg egyszer sem. No comment

    [ Szerkesztve ]

    PSN: OldSlowhand74

Új hozzászólás Aktív témák