Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Madn!ght #18651 üzenetére

    hát én azért tegnap is játszottam pár olyan seggfejjel komolyan már nagyon viszketett a tenyerem, hogy legalább azt megkérdezzem hány éves vagy te paraszt hogy itt éled ki magad. Mindent végig nézek első gól után gyepre fekszem tipus. Pedig én az elején követem azt hogy nem használok köcsög gólörömöt, sőt szinte 90%-ban egyből nyomom át. Elhiszem hogy ez egy mentális "játék" is a másikkal hogy felbaxuk az agyát, de akkor is ez egy játék főleg rivalsban ahol inkább az lehetne a cél hogy a lehetőségekhez mérten mind a két fél jól érezze magát. Ez olyan mintha egy sakk játszma közben a másik leüt egy parasztot körberohanná az asztalt és debelne az arcomba. Valszeg a második ilyennél a sakktábla törne szét a fején..Biztos öreg vagyok már ehhez mert a gyerek nem kapja fel a vizet ha az arcába debelnek...

    Szerencsére az egyiknél úgy összejött ahogy kell, 5-5 majd 6-5 és a 7-ik gól a 90+ percben amikor ugye már esélye nincs visszajönni. Na ott én is lefeküdtem a gyepre végignéztük a gólt meg a középkezdésre sétálást. A qrva anyját.

    Röhögtem is magamban hogy a végén a játékosok kezet fognak, vigasztalják a másikat és meg ordítok hogy k*cs*g megb***** Ezt nézd végig stb.. Beteg egy xar ez a játék.. ;]

    Elhiszem amúgy hogy esetleg a korábbi meccsek frusztációja jön ki egyes embereken, meg amit itt mindannyian tapasztalunk azt nyilván más is, de akkor is...

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák