Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fifaisshit

    őstag

    válasz PEZZY93 #15024 üzenetére

    Ne haragudj de akkor se állja meg a helyet sok dolog az írásodban :)

    Attól leszel olyan jók mint ok higy jatszol napi 7-8orakat ......
    Nos nekem ehhez semmi kedvem idom meg pláne :)
    Ezért nem is érdekel nekik milyen csapatuk van egy dolog érdekel hogy élvezzem amíg JATSZOk (igaz ritka az ilyen :D )

    Kaptam én már pár gratuláló üzenetet egy egy győzelem után sokkal sokkal jobb csapattal rendelkező fut foundertol tehát nem kell a jobb csapat miatt sírni ....

    Pro clubbozni kell akkor ha nem tetszik az UT mód amúgy is ha esport részéről beszélünk az az igazi esport ebben a játékban ......

    Mi az hogy mindig ilyen volt ?
    Hat mióta van UT azóta arról szól higy ha nincs penzed pontra kereskedj és regen megsúgom 100szor nehezebb volt kereskedni mint tavaly ....idén meg egyszerűen nagyon könnyű :)

    Le is zártam :)
    Egy szó mint szaz ha ennyire nem tetszik ez a mód van meg nagyon sok más módja a játéknak :)

    [ Szerkesztve ]

  • Z'Z"

    őstag

    válasz PEZZY93 #15024 üzenetére

    Napközben olvastam a „vitátokat”, de csak most tudok hozzászólni.
    Én csak annyit tennék hozzá ezzel kapcsolatban, hogy Fifaisshitnek teljesen igaza van azzal kapcsolatban, hogy idén könnyű coint szerezni, mert SB,DR, illetve WL-ből is lehet kiszedni zsetont.
    Kereskedni is lehet, amihez csak a különböző fórumokat, vagy a topicot kell figyelni.
    DE, sok olyan játékos van, aki szimplán csak játszani szeretne, de nem akar egész nap, illetve órákat csak ezzel foglalkozni a család mellett, viszont ő is szeretné kipróbálni a nagyobb nevű, vagy a kedvenc Icon játékosait.
    Hétvégén belenéztem a kupába, ahol majdnem full Icon keretekkel álltak fel, ráadásul Pelé nem hiányzott egyikből sem, aki az egyik, ha nem a legdrágább játékos.
    Én nem sajnálom tőlük, nem is azért írom, csak így egy versenyt "nem nehéz" végigjátszani, persze a tudásuk is megvan hozzá, én ezt nem is firtatom, de ez így kb. olyan, mintha doppingolt lóval versenyezne valaki.
    Fransescoo és MdewC közösen hoztak össze több hét alatt hasonló keretet, ellentétben ezekkel, akik a szponzorok által rakták össze a csapatukat.
    Megfigyeltétek, hogy minden éven, majdnem ugyanazok az arcok versenyeznek egymással?
    Mi ez? Forma1, ahol az egyik éven a Mercedes tud többet költeni a versenyautók fejlesztésére, a másikban a Ferrari?
    Ezek után nem értem, hogy miért nincs egy garantált Icon pack?
    Miért kell x időre lekorlátozni egy Icon SBC-t, hogy egy átlag player még véletlenül se tudja megcsinálni?
    Persze fel lehet készülni ezekre, de ezt most hagyjuk.
    Szóval a rewardokon, illetve a packok tartalmán még lehetne javítani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák