Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PEZZY93

    tag

    válasz Fifaisshit #15011 üzenetére

    De mi az, hogy mindig is ilyen volt?? Fifa mint esport nagyon régóta van és annó fifa 14-ig profi versenyre való kijutáshoz nem kellett más csak tudás!!!!!!!! Mert ugyan olyan csapatokkal versenyeztek a játékosok.
    Fifa 15-16-ban jött be ez a rendszer, hogy ut csapatokkal kell tolni és ezek által tudsz kijutni profi versenyekre.

    Nekem egyedül csak ezzel van problémám. Felőlem megmaradhatna a kereskedés, csapatépítés, de a wl-ben lehessen szabadon csapatot építeni és azzal letolni a 30 meccset. És akkor döntsön az ki tud jobban Pelével kitekert helyzetben csavargatni. Ne az, hogy az enemy Pelével én meg Sanéval probálom játszani a meta játékot...

    a csapatépítés megmaradhatna és div rivalsban lehetne a saját csapatoddal veretni..

    Ennyi igazából a problémám semmi több :)

    De mondok egy élő példát. Ismerősöm csinált 27 wint, ami ugye selejtezős eredmény. Nem rossz a csapata 5-6 milliót ér kb. A selejtezőn akiket kapott mindnek ilyen 20-30 milliós csapatuk volt. Kérdem én, hogy ez az "esport"-ban reális ? Mert nem tudsz még egy játékot mondani, ahol ilyet tapasztalnál..

    És igen is 2 profi között, aki hasonlóan jó mi döntene szerinted? Nyilván a csapat.

    [ Szerkesztve ]

    TAKE THE BALL, PASS THE BALL

Új hozzászólás Aktív témák