Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geradossz

    aktív tag

    válasz Darabokra #9972 üzenetére

    Mert? Ha szerinted ebbe a játékba nem tolja a gép sokszor az ellent, ileltve neked az jó hogy minden meccsen más a kamera, akkor te nagyon ügyes vagy. Te tuti hátsó kamerából is wb-t nyernél. Szerintem nem csak engem zavar az a statidon a játékba a kamera miatt, de mindegy. És igen 2 vereségem emiatt van a mostani wl-ben egyszer elvert egy srác az jol tolta, 2 meg mák miatt. Akárhogy nézem ez 4 vereség, volt egy amit bemákoltam és megnyertem vegyük akkor ugy h azt nem kellett volna nyernem akkor is 3 vereség ezek miatt van. A 11 győzelmem meg aminél tartok azon az egyen kivül mind olyan, hogy esélye nem volt. Akárhogy nézem rendszerint olyanok ellen kapok ki akik amugy simán hozhatóak lennének. Tisztában vagyok a dologgal nem elfogultság már több mint 10 éve fifázok el tudopm dönteni, hogy ki ver meg mákkal és ki azért mert tud is játszani, ahogy azt is el tudom dönteni, hogy ki az akit én mákoltam le. De amugy érdekes, hogy abba a stadionba mindig kikapok kapuig alig jutok, de biztos azok mind jobb játékosok és pont az a stadionjuk véletlen sem a stadion miatt van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák