Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pe3mario

    junior tag

    válasz A guru #3389 üzenetére

    Még egyszer mondom, hogy 9 gólt nem ajándékoz az ellenfelednek sem az EA sem a bugok.
    Teljesen felesleges ezen "rágódni", hogy miből születtek a gólok... ha majdnem mindegyiket középkezdésből kaptad, ami amúgy is kizárt, de feltételezzük, hogy mégis mindet abból kaptad, akkor igencsak kérdőjeles a védekezésed, mert az ember 2-3 gól után azért alkalmazkodik és rájön, hogy ez a gyerek csak így rúg gólt, ezt erőlteti, hát legalább felrúgom vagy bármi más eszközhöz folyamodom.
    Szeretem én is kijátszani a helyzeteket, de, ha valamit az ember megtanult az online fifa kapcsán, akkor az az, hogy lődd be valahogy, mert sokszor eredménytelen a tiki-taka. A rendes játékidőben végig hátrányban voltam, azt hiszem, na most az ember ilyen szituációban megpróbál a lehető leghamarabb gólt szerezni, nyilván nem a rövid passzos játék lesz a fő prioritás. Biztos, hogy lőttem így gólokat, sőt, többet ,mint kijátszottat, ez is tény, de nem 9-et. Sírni pedig egy játék után..... hát soha ne legyen nagyobb problémád az élet megannyi területén.
    :)

Új hozzászólás Aktív témák